Правосмукалка за пепел и пелети 900W 20L

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,599 ден

Нема Залиха

EAN: 8016287518505 SKU: SXVC20TPE Категорија:

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд