Правосмукалка Индустриска PP 1200W 25L мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

10,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1200 W
Притисок на вшмукување 17 kPa
Капацитет на садот за отпад 25 L
Должина на кабел 5 m
Тежина 10 Kg
EAN: 8016287518499 SKU: SXVC25PTDE Категорија:

Опис

Правосмукалката за влажно и суво чистење Stanley SXVC25PTDE е наменета  професионална за употреба. Наменета е за употреба при работа со електрични алати како што се дупчалки, планери, кружни пили и слично.

Се испорачува со:

 • Усисно црево (2 м)
 • 2 метални усисни цевки (2к48 цм)
 • Високо ефикасен кертриџ филтер
 • Хартиена филтер кеса (25 л)
 • Додаток за собирање за течности
 • Додаток за усисување на чврсти материи
 • Додаток за усисување на патосници и фотељи
 • Додаток за усисување на пукотини
 • Округла четка
 • Адаптер за приклучок на електричен алат

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 10 кг
Димензии(пакет) 41.8 × 38.2 × 59.2 cm
Платформа

Бренд

STANLEY