Правосмукалка универзална 1200W 20l мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Притисок на вшмукување kPa
Капацитет на садот за отпад L
Должина на кабел m
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 8016287516938 SKU: SXVC20PTE Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 9.9 кг
Димензии(пакет) 38.1 × 41.7 × 54.59 cm
Платформа

Бренд