Правосмукалка универзална INOX 1600W 30l мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,999 ден 10,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Притисок на вшмукување 19.0 kPa
Капацитет на садот за отпад 30 L
Должина на кабел 5 m
Тежина 12.5 Kg
Должина / mm
Висина / mm
SKU: SXVC30XTDE Категории: , БРЕНД:

Опис

Правосмукалка универзална со влезна моќност од 1600W и капацитет од 30 литри.

Компактен дизајн со 2 задни тркала за полесно маневрирање и конструкција од нерѓосувачки челик отпорен на корозија.

Функција на вентилатор за чистење цевки и градинарски остатоци, поседува дренажен вентил кој овозможува целосно вшмукување на течноста за краток временски период.

Доаѓа во комплет со 8 додатоци.