Правосмукалка уни. INOX 1400W 20l мокро/суво

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,999 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Притисок на вшмукување kPa
Капацитет на садот за отпад L
Должина на кабел m
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 8016287516945 SKU: SXVC20XTE Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.4 кг
Димензии(пакет) 41.5 × 46.99 × 50.19 cm
Платформа

Бренд