Правосмукалка L класа 1400W 30L AutoFilter

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

35,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048467404 SKU: DWV901L-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 13.65 кг
Димензии(пакет) 50.5 × 48.5 × 52 cm
Платформа

Бренд