Премиум преклопен џебен нож

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,090 ден 1,490 ден

Има Залиха

EAN: 3253560103132 SKU: DWHT0-10313 Категории: , ,

Опис

Премиум преклопен џебен нож со сечило од нерѓосувачки челик за издржливост и отпорност од корозија. Комбинирано сечило со назабени и прави рабови со должина од 80mm. Назабеното сечило ви овозможува без напор да сечете низ различни материјали.
Ножот има тенка и лесна алуминиумска рачка со анти-лизгачка зона за фаќање, дизајниран за тешка употреба. Интегриран стриптизер за сечење кабли од 2 и 3mm.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.184 кг
Димензии(пакет) 27 × 2 × 9 cm
Бренд