Прецизни одвртувачи метални 6 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

440 ден

Има Залиха

EAN: 3253561660399 SKU: 1-66-039 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.15 кг
Димензии(пакет) 15.7 × 8 × 2.1 cm
Бренд