Променлива винкла 228mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

699 ден

Има Залиха

EAN: 3253560465292 SKU: 0-46-529 Категории: ,

Опис

Променлива винкла 228mm.

Пластика отпорна на удари со прецизно обработена надворешна страна. Лизгачко сечило од цврст челик и хромирана метална конструкција за заклучување на сечилото. Се користи за прецизно пренесување агли од една до друга работна апликација. Цврсто и калено сечило кое може да се заклучи.

 

Дополнителни Информации

Тежина 0.11 кг
Димензии 31 × 8.5 × 2.5 cm
Бренд

STANLEY