Професионална правосмукалка за длабинско чистење 1400W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

35,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1400 W
Притисок на вшмукување 23.5 kPa
Притисок на садот за детергент 2 bar
Проток на воздух при вшмукување 59.7 l/s
Капацитет на садот за отпад 36 L
Капацитет на садот за детергент 8 L
Должина на кабел 5 m
 Тежина 14,0 Kg
EAN: 8016287512893 SKU: 4200L Категорија: БРЕНД:

Опис

• Професионален модел наменет за длабинско чистење на теписи, фотелји и подови
• Моќен двостепен мотор 1400W
• Вграден резервоар за детергент (капацитет 8l)
• Пластичен резервоар
• Употребата е секогаш поврзана со истовремена испорака и аспирација на детергент
(вода, мешавина од вода и соодветен детергент да се направи пред се влезе во резервоар
со проток од 0,8 l/min при 2 бари притисок)

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд