Професионална правосмукалка за длабинско чистење 2400W

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

66,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 2400 W
Притисок на вшмукување 23.5 kPa
Притисок на садот за детергент 2 bar
Проток на воздух при вшмукување 94.5 l/s
Капацитет на садот за отпад 77 L
Капацитет на садот за детергент 20 L
Должина на кабел 5 m
 Тежина 27,5 Kg
EAN: 8016287141178 SKU: 4300L Категорија: БРЕНД:

Опис

• Професионален модел наменет за длабинско чистење на теписи, фотелји и подови
• Моќен двостепен мотор 2400
• Вграден резервоар за детергент (капацитет 20l)
• Пластичен резервоар
• Употребата е секогаш поврзана со истовремена испорака и аспирација на детергент
(вода, мешавина од вода и соодветен детергент да се направи пред се влезе во резервоар
со проток од 0,8 l/min при 2 бари притисок)

Дополнителни Информации

Платформа

Бренд