Професионална флексибилна подлога за колена – пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден

Нема Залиха

EAN: 5706915038323 SKU: 10503832 Категорија:

Опис

Irwin подлогите за колена се направени да обезбедат врвен комфорт при работење во различни услови. Конвексниот дизајн овозможува флексибилност и подвижност со помал отпор на сите типови површини. Дуплото врзување придонесува за цврсто држење без да се намали циркулацијата во екстремитетите.
Доаѓаат во пар.

Дополнителни Информации

Бренд

IRWIN