Ранец за алат и лаптоп

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,890 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 350 mm
Длабочина 160 mm
Висина 440 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови 2
Број на фиоки /
Број на прегради 2
Број на организери 1
Ниво на заштита / IP
Максимална носивост 15 Kg
EAN: 3253561723353 SKU: STST1-72335 Категорија:

Опис

Професионален ранец со голем број на прегради и џебови како и посебен дел за лаптоп и документи и преносен дел за алати. Одлична изработка со 600×600 denier материјал за долготрајност и удобност при носењето и користењето. Носивост до 15Kg.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.57 кг
Димензии(пакет) 47.9 × 36.2 × 17.5 cm
Бренд