Торба за алат TOUGHSYSTEM

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,890 ден 6,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 300 mm
Длабочина 270 mm
Висина 390 mm
Големина во инчи /
Број на составни делови /
Број на фиоки /
Број на прегради 30
Број на организери /
Ниво на заштита / IP
Максимална носивост 18 Kg

Опис

Со ранецот TOUGHSYSTEM добивате дополнително место за складирање на вашиот алат. Направен е од цврста, издржлива ткаенина 1680D, отпорна на нечистотија и влага.
Има над 30 џебови со различна големина (надворешни и внатрешни) и специјални џебови за електрични батерии и опрема.
Пластичната основа му дава максимална цврстина и отпорност.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.97 кг
Димензии(пакет) 36 × 28 × 24.5 cm
Бренд