3.490,00 ден 4.790,00 ден

На залиха

Опис

Рачен миксер со влезна моќност од 500W која овозможува брзо и лесно мешање, матење и месење различни состојки.

Опремен со 2 куки за месење тесто и 2 маталки кои едноставно се отстрануваат за лесно чистење и промена. Миксерот има 5 брзини плус турбо функција за регулирање на саканата брзина и моќност во секое време.

Ергономски дизајн кој е изработен од нерѓосувачки челик и не остава отпечатоци од прсти. Удобен за користење кој се прилагодува на раката на корисникот со мек стисок.

Доаѓа со сад од 2.5 литри.

Должина на кабел 106 cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,45 кг
Димензии (пакет) 31,60 × 25 × 24,50 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406130098