Рачна хефталка 4-14mm тип E

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,199 ден

Нема Залиха

EAN: 3253566704104 SKU: STHT6-70410 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.587 кг
Димензии 23.5 × 16 × 3.7 cm
Бренд