Рачна хефталка 6-10mm Тип А LIGHT DUTY

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 3253566050454 SKU: 6-TR45 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.546 кг
Димензии(пакет) 23.6 × 16 × 3 cm
Бренд