Рачна хефталка 6-14mm Тип А LIGHT DUTY

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,190 ден

Има Залиха

Опис

Рачна хефталка и шајкарка за секојдневна употреба и за различни намени. Изработена е од силно алуминиумско куќиште, лесна, отпорна на удари и безбедна за користење и транспорт. Гумирана рачка за притисок без повратен удар. Систем против заглавување на хефт иглиците и шајките.
Компатибилна со шајки тип Ј од ( 12mm и 15mm )
Компатибилна со хефт иглици тип А од ( 6, 8, 10, 12, 14mm )

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.88 кг
Димензии(пакет) 26 × 23 × 3.6 cm
Бренд