Рачна хефталка 6-14mm Тип GHeavy Duty FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,890 ден

Нема Залиха

EAN: 3253566704135 SKU: 6-TR350 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.895 кг
Димензии(пакет) 26 × 17.8 × 4.3 cm
Бренд