Рачна хефталка MULTI-TACKER 4 во 1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,990 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560805500 SKU: FMHT0-80550 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.5 кг
Димензии(пакет) 20.8 × 3.7 × 24.8 cm
Бренд