Рачна хефталка Multi-Tacker 5 in 1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,590 ден 3,490 ден

Има Залиха

Опис

Рачна хефталка Multi-Tacker 5 in 1

Технологијата за лесно стискање помага да се намали силата на активирање.
Механизам против заглавување.
Алуминиумско куќиште за поголема издржливост.
IP67 и IP54 за максимална заштита од навлегување на вода и прашина.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.695 кг
Димензии(пакет) 29.5 × 18 × 4.5 cm
Бренд