Резевно керамичко ноже за STHT0-10292

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

320 ден

Има Залиха

EAN: 3253560119423 SKU: STHT0-11942 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.018 кг
Димензии(пакет) 14.9 × 7 × 1.1 cm
Бренд