Резервен нож за отворач на амбалажа Stainless Steel

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

110 ден

Има Залиха

EAN: 3253560102456 SKU: 0-10-245 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.012 кг
Димензии(пакет) 5.1 × 14.7 × 0.8 cm
Бренд