Резервни ножиња за скалпел трапезни 25mm 5 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

90 ден

Нема Залиха

EAN: 5000366119113 SKU: 0-11-911 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.02 кг
Димензии(пакет) 15 × 4.8 × 0.5 cm
Бренд