Резервни ножиња за скалпел 25mm 10 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

500 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560113254 SKU: 0-11-325 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.205 кг
Димензии(пакет) 21.7 × 7.5 × 2 cm
Бренд

STANLEY