Резервни ножиња за скалпер 18mm 5 пар Tungsten

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560118181 SKU: STHT0-11818 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.05 кг
Димензии(пакет) 17.8 × 4.8 × 1.1 cm
Бренд