Ренде-струг 1050W 82mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

25,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1050 W
Број на вртежи 13500 rpm
Максимална длабина на рендање 4 mm
Максимална длабина на жлеб 25 mm
Максимална ширина на рендање 82 mm
Максимален дијаметар на глодање mm
Должина на основата 320 mm
Дијаметар на цилиндер 64 mm
Тежина 4 Kg
Должина 320 mm
Висина 180 mm
EAN: 5035048129418 SKU: D26500-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.46 кг
Димензии(пакет) 20.5 × 39 × 21.5 cm
Платформа

Бренд