Ренде-струг 600W 82mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден 24,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 600 W
Број на вртежи 15000 rpm
Максимална длабина на рендање 2.5 mm
Максимална длабина на жлеб 12 mm
Максимална ширина на рендање 82 mm
Максимален дијаметар на глодање mm
Должина на основата 290 mm
Дијаметар на цилиндер 54 mm
Тежина 3.2 Kg
Должина 290 mm
Висина 170 mm

 

SKU: DW680-QS Категории: , БРЕНД: