Реципрочна пила компактна 1050W 0-2.800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

25,390 ден 29,190 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1050 W
Движења во минута 0-2800 spm
Аголно сечење до °
Сечење во дрво до 280 mm
Сечење во метал до 100 mm
Сечење во PVC до 130 mm
Сечење на обоени метали до 100 mm
Тежина 3.1 Kg
Должина 365 mm
Висина 200 mm
SKU: DWE357K-QS Категорија: БРЕНД: