Реципрочна пила 1100W 2800rpm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

15,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W

Движења во минута

0-2800 spm
Должина на нож 290 mm
Сечење во дрво до 280 mm
Сечење во метал до 130 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 3,5 Kg
Должина 435 mm
Висина 178 mm
EAN: 5035048554258 SKU: DWE305PK-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.1 кг
Димензии(пакет) 50.5 × 11 × 26 cm
Платформа

Бренд