Ротациска брусилка 125мм 480V

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 480 W
Број на вртежи 4000-12000 rpm
Димензии на диск 125 mm
Димензии на хартија 125 mm
Ексцентар 2.5 mm
Тежина 3 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048458174 SKU: FME440K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.02 кг
Димензии(пакет) 39.6 × 16.4 × 32.6 cm
Платформа

Бренд