Ротирачки ласер со црвен сноп 600m IP67

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

69,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048657850 SKU: DCE074D1R-QW Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 6.8 кг
Димензии(пакет) 45.5 × 35.5 × 32.5 cm
Платформа

Бренд