Секира 567g Carbon Fiber

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,190 ден 2,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253560560317 SKU: DWHT56031-0 Категории: , ,

Опис

Секира 567г дизајнирана да издржи тешки надворешни услови, со шуплива рачка за лесно и избалансирано замавнување.
Назабениот дел од сечилото му овозможува на корисникот лесно да го исече дрвото и да го ослободи од истото.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.971 кг
Димензии(пакет) 37 × 2.5 × 14.5 cm
Бренд