Сет аку. дупчалка + звучник Bluetooth 18V 1.5Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,999 ден 8,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 30 Nm
Број на вртежи 0-650 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm

Опис

Сет од два компатибилни уреди. Квалитетна дупчалка/одвртувач на батерии 18V и Bluetooth моќен звучник. Искористете ги батериите за работа и забава во исто време со овој пакет производи по досега најниска цена.