Сет аку. дупчалка + ударен одвртувач 18V 2Ah торба

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048551400 SKU: FMCK461C2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.74 кг
Димензии(пакет) 32.5 × 29 × 15.5 cm
Бренд