Сет битови и бургии во куфер 100 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,490 ден

Нема Залиха

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.97 кг
Димензии(пакет) 20.5 × 30 × 6 cm
Бренд

STANLEY

Може да ве интересира…