Сет бит одврт. со магнет. држач PZ PH Т 11 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

790 ден

Има Залиха

EAN: 5035048060438 SKU: DT7916-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.13 кг
Димензии(пакет) 11.5 × 5.5 × 2.3 cm
Бренд