Сет долги насадни клучеви 1/2 Impact 7 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253560747374 SKU: DWMT74737-0 Категории: ,

Опис

Сет долги ударни насадни клучеви, 7 парчиња со прифат 1/2″ во куферче.

Произведени по највисоки стандарди, финиш од црна оксидна боја со ласерски гравирани ознаки со висока видливост. Ги вклучува димензиите 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22mm, 24mm во куферче за дополнителна безбедност и складирање.

 

Дополнителни Информации

Бренд