Сет за чистење за DWV900, 901, 902 DCV582, 584

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,490 ден

Има Залиха

EAN: 5035048651988 SKU: DWV9350-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.346 кг
Димензии(пакет) 55 × 17 × 9 cm
Бренд