Сет ласер DW088CG и метро DW099E

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

27,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m 3 mm
Прецизност на работен опсег 6 mm
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите 90 °
Видливост во внатрешни простории 15 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска °
Приклучок на трипод
Напојување тип ААА
Тежина 4.12 Kg
Должина 112 mm
Висина 113 mm
EAN: 5054905238131 SKU: DW0889CG-XJ Категории: ,

Опис

DW099E ласерско метро со ласерска диода 635nm и опсег до 30 метри и толеранција +/- 3мм на 10 метри. Метрото користи две батерии ААА.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2 кг
Димензии(пакет) 42 × 18 × 34.5 cm
Платформа

Бренд