Сет насадни клучеви Impact 9 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048078631 SKU: DT7507-QZ Категорија:

Опис

Сет насадни клучеви Impact со прифат од 1/2″ произведени по највисоки стандарди со финиш од црна оксидна боја со ласерско обележување.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.55 кг
Димензии(пакет) 22.5 × 6.5 × 17.5 cm
Бренд