Сет од 3 клешти за брзо ослободување Vise-Grip

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,390 ден

Има Залиха

EAN: 5706915081503 SKU: T76KBT Категории: ,

Опис

Овој сет од три клешти за брзо ослободување е направен од високо квалитетен термички обработен челик за максимална цврстина и издржливост.
Содржините на овој сет се:
1 x 10WR – 250mm закривена клешта со секач за жица – Капацитет 48mm
1 x 9LN – 225mm долга клешта со секач за жица – Капацитет 73мм
1 x 7R – 175mm права клешта – Капацитет 33mm
Доаѓа со ролна за чување на производите.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.758 кг
Димензии(пакет) 34.5 × 31 × 5.5 cm
Бренд