Сет шпиц + длето SDS Max 400mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,590 ден

Има Залиха

EAN: 5035048095935 SKU: DT9000-QZ Категории: ,

Опис

Сет од шпиц и длето SDS Max со димензија од 400mm. Врвен квалитет за долготрајна работа.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.54 кг
Димензии(пакет) 5 × 5 × 42.5 cm
Бренд