Сет 18V 2x2Ah батерии и полнач

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048640654 SKU: DCB115D2-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.617 кг
Димензии(пакет) 17.6 × 16 × 22 cm
Платформа

Бренд