Сет 18V XRP дупчалка + 54V аголна брусилка TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

64,990 ден 91,990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048679654 SKU: DCK2055T2T-QW Категории: ,

Опис

Батериски сет од дупчалка DCD996 со напон 18V и аголна брусилка DCG414 со напон 54V. Доаѓаат во 2 куфери TSTAK кои се врзуваат меѓу себе, брз полнач и 2x6Ah батерии со напон 54V.

Сетот ги содржи следниве алати:

 • 18V Вибрациска дупчалка DCD996
 • 54V Аголна брусилка DCG414
 • 2 батерии од 54V 6Ah
 • Брз полнач DCB118
 • 2 куфери TSTAK

Дополнителни Информации

Тежина 11.84 кг
Димензии 45 × 37 × 29.5 cm
Платформа

,

Бренд