Сет FLEXVOLT полнач и батерии 9.0Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

39,999 ден 46,499 ден

Има Залиха

SKU: DCB132X2-QW Категорија: БРЕНД:

Опис

Сет од две батерии Flexvolt 54V 9Ah со брз полнач DCB132