Скалпел 18mm Пластичен

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

319 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560104184 SKU: 0-10-418 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.086 кг
Димензии 19.5 × 7.6 × 3 cm
Бренд