Скалпел 18mm Пластичен Quick Point

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

210 ден

Има Залиха

EAN: 3253560101510 SKU: 0-10-151 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.053 кг
Димензии(пакет) 21.8 × 1.5 × 7.5 cm
Бренд

STANLEY