Скалпел 9mm Метален FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

389 ден

Има Залиха

EAN: 3253560104115 SKU: 0-10-411 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.066 кг
Димензии 17.2 × 7.6 × 1.9 cm
Бренд