Скалпел 9mm Пластичен Quick Point

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

140 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560101503 SKU: 0-10-150 Категорија:

Опис

Универзален, повеќенаменски скалпер со кршливо сечило. Лесен и безбеден за користење. Кршачот на сечилото е позициониран на дното на самата рачка за поголема безбедност при користењето. Има повеќе позициски лизгач за брзо и едноставно прилагодување на сечилото. Дво компонентно тело за лесно менување на ножот.
Должина на скалперот 130mm
Ширина на сечилото 9mm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.02 кг
Димензии(пакет) 17.8 × 1.5 × 4.8 cm
Бренд